מגזין הומלס / רכב

image: Pexels

image: Pexels

הזמנת עמדת טעינה לרכב חשמלי - כך תבצעו זאת נכון

כן, אפשר ואף רצוי להקים עמדת טעינה לרכב חשמלי בסמוך לבית ולמקום העבודה שלכם. מהם השלבים שפרוייקט כזה מצריך ומה עוד חשוב לדעת בנושא - במאמר שלפניכם

24/02/2020

המכוניות החשמליות נכנסות בהדרגה לעולם התחבורה העולמי ובעתיד הנראה לעין גם לישראל. אם ברשותכם רכב חשמלי, מעבר ליתרונות המובהקים, הנמדדים בעיקר בחיסכון בדלק ובתרומה לשמירה על איכות הסביבה, ישנם יתרונות רבים נוספים ובהם: הבלאי הנמוך של המערכות, הנסיעה השקטה, הנוחות בתפעול ותחזוקה וכיוצא בזה.

במרבית הרכבים תספיק טעינה ארוכה לתפעול של מספר שבועות. הטעינה מתבצעת באמצעות מערכת משוכללת המותקנת בתוך עמדת טעינה. ניתן למקם את העמדות במקומות ציבוריים, בחניונים פתוחים וסגורים, ברחובות, וכמובן, בשטחים פרטיים ובחנייה הצמודה לבית.

בחירה בחברה מקצועית

הקמת עמדת טעינה לרכב חשמלי בצמידות לביתכם, למקום עבודתכם וכדומה, היא בעלת חשיבות גבוהה עבורכם מאחר ובמקומות כאלו המכוניות חונות זמן ארוך מאוד, מה שמאפשר טעינה מושלמת. למשך יום או לילה. התוצאה היא, כמובן, ביטחון מרבי שהרכב יהיה טעון כל העת ללא חשש שייתקע באמצע נסיעה בדרכים. הקמת עמדת טעינה מקצועית חייבת להיעשות על ידי חברה בעלת תשתית מיוחדת לנושא, הכוללת ידע רב וניסיון מצטבר בתחום. תוכלו למצוא ספקים בישראל אשר משמשים נציגים לחברות בינלאומיות כאלו ואשר מייבאים את הידע ומספקים את שירותי ההתקנה, התחזוקה והתיקונים הנדרשים. כך תוכלו להיות בטוחים שהתקנה הזאת, הנחשבת למעשה, לפעילות עסקית די חדישה בתחומה, תהיה טובה ומקצועית.

שלבי ההתקנה

בעת התקנת עמדת טעינה חשמלית, יש לנקוט במספר צעדים עוקבים. ראשית, כדאי לוודא שיש מקום מתאים באזור חניית הרכב ובהיעדר כזה - להכין תשתית מתאימה. כדאי להמתין עם הכנת התשתית עד לרגע בו מתייעצים עם מומחי חברת ההתקנות עימם קובעים לשם בדיקת המקום. לאחר שהטכנאי מגיע, הוא יבדוק ויעביר לכם המלצותיו. כדאי לציין, כי השטח הנדרש לעמדה הוא מינימאלי בזכות העיצוב המוצלח שלה. לאחר שהתשתית מוכנה, יגיע צוות הקמה לבניית העמדה וחיבורה. ניתן למצוא עמדות המיועדות לרכב ביתי ולחניה הפרטית ואחרות המיועדות לאזורים ציבוריים. מטבע הדברים, האחרונות הן בעלות כושר טעינה רב ומהיר יותר ומתאימות לכל סוגי הרכבים. בנוסף, ניתן למצוא עמדות טעינה מהירות בהן ניתן להעלות את הספק הטעינה על פי הצורך.

תפעול

הטעינה נעשית על ידי כבל מיוחד המוכנס לשקע מתאים במכונית. ניתן למצוא עמדות טעינה בהספקים שונים החל מ  KW3.7 המתאים להטענת מכוניות פרטיות, פעולה האורכת מספר שעות רב. ועד ל-KW50 המיועדות לטעינה מהירה היכולה להסתיים תוך שעתיים. הספק זה הוא הגבוה ביותר עימו יכולה להתמודד מכונית פרטית. כמובן, שיש הספקים בדרגות ביניים ותוכלו להזמין את זאת המתאימה לכם ביותר. היות וזהו תחום שאיננו מוכר בארץ, מומלץ לקבל ייעוץ מקיף ממומחים בתחום, על מנת ליהנות מעמדת טעינה לרכב מקצועית ומותאמת לצרכיכם.

יתרונות טכנולוגיים

עמדות טעינה הן בעלות יתרונות טכנולוגיים רבים ומתקדמים מסוגם בכל העולם. הן מיוצרות בתהליך ייצור מבוקר ובאיכות גבוהה. יש בהן מערכות שליטה ובקרה כולל ממשק ניהול נוח. החברה המייצרת מספקת אחריות מוצר למשך 4 שנים וברשותה מערכת תומכת לתחזוקה ותיקונים. כך שתוכלו לקבל שירות מקיף מרגע ההתקנה ולמשך שנים ארוכות. תוכלו לבחור את העמדה המתאימה לסוג ודגם הרכב אשר ברשותכם, אבל, למעשה, כולן תתאמנה לכל סוגי הרכב הקיימים בשוק. כך יוכלו להטעין את רכביהם גם בני משפחה ואורחים המגיעים אליכם לביקור מממושך או קצר. מומלץ  לערוך סקר שווק על מנת להחליט איזו חברה תתאים לתת שירות מבחינת כל התנאים שהיא מציגה.EasyCharge
מתמחים בפתרונות טעינה לכלי רכב חשמליים ופלאג-אין ומייצגים בישראל את החברה הגדולה והמובילה בתחום יישומי הטעינה לרכבים חשמליים - חברת ®wallbe

 

כתבות נוספות

 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה