מגזין הומלס / רכב

למה כדאי לכם לקנות קרוסאובר?

למה כדאי לכם לקנות קרוסאובר?

הקרוסאובר הוא רכב אשר הפך לאחד מהפופולאריים ביותר בישראל בשנים האחרונות. מדובר למעשה ברכב שטח משולב עם רכב משפחתי, והיתרונות שלו הם היתרונות של שניהם.

13/03/2020

חשוב לרכוש רכב פרטי שמתאים לצרכים שלכם

רכישת רכב פרטי היא נושא סבוך ומורכב. מדובר בהוצאה כספית אדירה למשק בית ממוצע בישראל, ולעומת השקעות גדולות אחרות כמו רכישת דירה, הערך של הרכב צפוי רק ללכת ולרדת. הרכב הפרטי משמש שנים רבות קדימה, ולכן השיקול של הרכישה צריך להתחשב בצרכים העתידיים שלכם ושל התא המשפחתי. לא מספיק לקנות רכב אשר מתאים לכם נהדר עכשיו, אלא עדיף לבחור ברכב שיתאים לכם גם עוד כמה שנים.

לעיתים, כאשר מתלבטים איזה רכב לקנות, שיקולים רלוונטיים מתערבבים עם שיקולים זרים. חלק מהאנשים רוצים רכב חשמלי או היברידי כדי לחסוך בהוצאות הדלק ולשמור על הסביבה, חלק מעוניינים ברכב בטוח, חלק ברכב מהיר, ואחרים פשוט מעוניינים בכלי רכב שימשוך תשומת לב. עבור ישראלים רבים, התשובה לשאלה ״איזה רכב לקנות״ הפכה בשנים האחרונות לברורה: קרוסאובר.

מהם היתרונות של קרוסאובר?

קרוסאובר הפך פופולארי בישראל ממספר סיבות עיקריות, הכוללות בין השאר:

  • מרחב: בשונה מרכבי משפחה סטנדרטיים, קרוסאובר הוא לרוב רכב רחב ונוח מאוד. תוכלו לשבת בו בנוחות עם כל המשפחה, ולהעמיס עליו ציוד כאוות נפשכם, בלי שהביצועים שלו ישתנו כתוצאה מכך.
  • נוחות נהיגה וביצועים: קרוסאובר הוא רכב אשר יש לו יכולות של רכב שטח לכל דבר. הגובה שלו מאפשר לנהג לראות בקלות את הנעשה על הכביש, וגם מעניק לו יכולת עבירות מעולה בתנאי שטח. מבחינת ביצועים, הקרוסאובר עושה שימוש במנועים של רכב שטח לכל דבר, ולכן היכולות שלו מבחינת תאוצה ונשיאת משקל הן בלתי ניתנות להשוואה לרכבים משפחתיים אחרים.
  • ניצול דלק: החיסרון המרכזי של רכבי שטח הוא פעמים רבות שימוש מוגזם בדלק לכל קילומטר. היתרון של הקרוסאובר, הוא שלצד מנוע שטח רב עוצמה, מבנה הרכב עצמו הוא קל ויחסית קטן. לכן, הרכב משלב יכולות וביצועים מעולים, עם חיסכון בדלק, כך שהשימוש בו יהיה עבורכם משתלם במיוחד.

מהן השאלות שיש להחליט לגביהן לפני רכישת קרוסאובר?

אם החלטתם לרכוש קרוסאובר, וליהנות מהיתרונות של השילוב של רכב שטח ואוטו משפחה, עליכם להחליט על אופן הרכישה. ההתלבטות המרכזית היא בין רכישה של רכב חדש לחלוטין, לבין רכישה של רכב משומש או מליסינג. רכישה של רכב יד שניה היא מסוכנת, מאחר ולמרות המחיר האטרקטיבי, הרכב שרכשתם עשוי לדרוש מכם שלל תיקונים אשר יהפכו אותו ליקר יותר מרכב חדש. כאשר רוכשים רכב חדש, אתם יודעים בדיוק על מה שילמתם, מה המצב של הרכב, ויכולים להיות עם ראש שקט בידיעה שהוא יסיע אתכם נהדר גם שנים רבות קדימה מבלי להתקלקל.  INFINITI CROSSOVER
הקרוסאובר פרימיום שלנו ייקח אותך לכל הרפתקאה שתבחר.

 

כתבות נוספות

 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה