מגזין הומלס / רכב

כך תמצאו את ביטוח הרכב בשבילכם

כך תמצאו את ביטוח הרכב בשבילכם

בכל שנה אתם בוחרים את החברה באמצעותה תבטחו את הרכב בביטוח מקיף, ביטוח חובה וביטוח צד ג'. בעוד ביטוחי החובה נמכרים במחיר דומה יחסית בין החברות, בכל חברה פוליסת הביטוח המקיף תשוקלל בצורה שונה מעט. אספנו עבורכם כמה מאפיינים המוצעים על ידי חברות הביטוח השונות, שהופכים את הרכישה למשתלמת יותר.

29/03/2020

מתקן המאפשר לנהגים זהירים לשלם פחות

דמיינו כי הייתם יכולים לשלם את פוליסת ביטוח הרכב שלכם בהתאם לדפוסי הנהיגה שלכם. עכשיו זה אפשרי. בזכות מכשיר המנטר את המהירות שלכם, את עצירות הפתע ועוד מאפיינים שונים במהלך הנהיגה, חברת הביטוח יכולה להפריד בין נהגים הנוסעים בזהירות לנהגים פחות זהירים. לדוגמה, ניתן לזהות את הנהגים הנוטים לעבור את המהירות המותרת, או לנוע במהירות בין מסלולים המגדילים את הסיכוי שיהיו מעורבים בתאונה.

המכשיר מותקן על ידי חברת "איתוראן", לאחר התקנתו, עלות הפוליסה תשוקלל בצורה דינמית, בהתאם למאפייני הנהיגה של בעלי הפוליסה. ככל שינהגו יותר בזהירות כך יוכלו לשלם פחות. ההנחות עשויות להיות משמעותיות ולהגיע עד ל-30% בהשוואה בין נהג זהיר לנהג פזיז יותר.

החברות עוברות להזמנה מקוונת

חברות רבות מציעות רכישה מקוונת של הפוליסה, המאפשרת לקבל הנחות נוספות. AIG מעניקה הנחה על הפוליסה למבקשי הצעת המחיר און ליין. חברת הכשרה מציעה הנחה כאשר משתמשים באפליקציית "GO" של החברה, המיועדת גם למבוטחים בגילאי 24-17. כאשר מצלמים את הרכב באמצעות האפליקציה, ניתן לקבל מאה שקלים הנחה בהזמנת פוליסת ביטוח המקיף. ביטוח ישיר מאפשרת לקבל הצעת מחיר באמצעות האתר, אך אינה מעניקה הנחה על הזמנה מקוונת של הפוליסה.

כיסויים בהתאמה אישית, משלמים רק על מה שצריכים

חברות הביטוח זיהו את המגמה השולטת היום בעולם, במיוחד בקרב דור ה-Y וה-Z שהיא רצון לבצע בחירה עצמאית של השירותים והמוצרים. אנו אוהבים לצרוך כל מוצר בהתאמה אישית לפי הגודל, הצבע, הטעם או הטקסטורה. גם בתחום הביטוח החברות מאפשרות גמישות זו. כמו למשל בחירה בביטוח מקיף, כאשר ניתן לבחור בכיסוי בסיסי בלבד, ועליו להוסיף תוספות שונות כמו: שירות VIP, כיסוי לפנסים ומראות צד, שירותי רכב וגרירה וכן כיסוי של רכב חלופי כמעט בכל מקרה ביטוח או במקרים של נזק חלקי בלבד. במסגרת כיסוי הפרמיום אפשר לקבל הטבות נוספות.

המחיר: משתנה בהתאם למאפייני הרכב והנהג

המאפיין האחרון שכדאי לבדוק כאשר מזמינים ביטוחי רכב הוא העלות. מחירי הפוליסה משתנים בהתאם למאפייני הפוליסה, מאפייני הנהג הנקוב (אם בוחרים לציין נהג כזה), וותק הנהיגה ומאפייני הרכב. לכן, תמיד כדאי לנסות ולבדוק את עלות הפוליסה בכל שנה במספר חברות. אם אתם נהגים זהירים ולא היו לכם תביעות ביטוח בשנים האחרונות, יתכן ותוכלו לקבל מחיר טוב יותר בחברה מתחרה.AIG
חברת AIG מציעה את הביטוח המקיף בשיטת ה- Low Cost, מסגרת מסלול ביטוח "Safe Drive" והנחה ברכישת הביטוח און ליין.

 

כתבות נוספות

 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה