מגזין הומלס / רכב

מה חשוב לדעת על סוכנות מורשית טויוטה

מה חשוב לדעת על סוכנות מורשית טויוטה

דגמי טויוטה הם מהנפוצים והמבוקשים ביותר בעולם הרכב הישראלי, בשוק הרכבים החדשים והמשומשים כאחד. רבים מעדיפים לרכוש רכב של יצרנית הרכב היפנית המוכרת, בין השאר בגלל האמינות המכאנית הידועה של רכביה, הטיפולים היסודיים וכמובן האיכות הכוללת של המוצר. במידה ואתם מתעניינים ברכישת רכב ופוזלים לכיוון של טויוטה, עומדות בפניכם מספר אפשרויות לחיפוש ומציאת הרכב הבא שלכם. פנייה לסוכנות מורשית של טויוטה היא האופציה הבטוחה והמומלצות ביותר. מדוע? מהם אותם היתרונות אשר הופכים אופציה זו למומלצת במיוחד?

22/07/2020

אחריות מורחבת ושירות לקוחות מקצועי ואיכותי – סוכנות מורשית טויוטה

אחריות יבואן על רכב יד שניה?! כן. בסוכנות מורשית טויוטה תוכלו להנות מאחריות יבואן מורחבת (שנתיים לרכבים היברידיים ושנה לרכב בנזין) הכלולה במחיר הרכב.

אחריות זו נותנת לרוכש הרכב ראש שקט לחלוטין למשך פרק זמן בלתי מבוטל, שכן בכל תקלה בלתי צפויה שעלולה להתרחש הוא זכאי לגשת לאחד מהמוסכים המורשים של טויוטה בישראל, ולקבל תיקון ושירות המכוסים על ידי האחריות. זהו יתרון אדיר. במקום  לקנות רכב משומש ולגלות בצער לאחר שבוע כי יש לו בעיות שצפויות לעלות לא מעט כסף לתיקון... מאחר והתיקונים והטיפולים נעשים במוסכים מורשים, אפשר להיות סמוכים ובטוחים כי הרכב שלכם יקבל את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר.

בנוסף, השירות הניתן ללקוחות טויוטה הרוכשים רכב בסוכנויות מורשות של החברה מתאפיין בסטנדרטים הגבוהים וחסרי הפשרות של טויוטה בכל הנוגע לשירות לקוחות. בחברה מעניקים משקל משמעותי לשירות לקוחות מצוין, וזה מובא לצרכן הישראלי קודם כל דרך הסוכנויות המורשות של החברה בארץ.

נסיעות התרשמות אמיתיות ומקוונות ואפשרות גם לרכישת טויוטה יד שניה

יתרון משמעותי נוסף של חיפוש ורכישת טויוטה בסוכנות מורשית הוא האפשרות הזמינה עבור כל לקוח להזמין נסיעת התרשמות בדגם אותו הוא שוקל לרכוש נסיעת התרשמות שכזו ניתן להרגיש בפועל את הרכב, לשבת בתוכו, לנהוג עליו בתנאים שונים, לשמוע את המנוע, לשחק עם מערכת המולטימדיה, לחוש את עצירת הבלמים וכו'.

בימים אלה, כאשר קצב תחלואת הקורונה גדל, אנחנו בטויוטה מתמ מוטורס חיפה, נשמח לערוך עבורכם גם נסיעת מבחן וירטואלית שתאפשר לכם לא לצאת מהבית.

בנסיעת התרשמות וירטואלית אמנם לא תוכלו לחוש את הרכב באותה צורה כמו בנסיעת התרשמות פיזית בסוכנות אך היא בהחלט תוכל לענות לכם על הרבה שאלות ולאפשר לכם לביות בטוחים עוד יותר באשר לרכישת הטויוטה החדשה שלכם. תתפלאו להיווכח עד כמה נסיעות התרשמות אלו אכן תורמות להרגשה ולקבלת ההחלטה הסופית בנוגע לרכישת הרכב. מושלם עבור ימי הקורונה...

בנוסף, גם אם אתם מחפשים אחר רכב משומש, תוכלו למצוא רכבי טויוטה יד שניה בסוכנויות מורשות של החברה, בתוכנית "טויוטה סלקט". זאת הדרך הבטוחה והאטרקטיבית ביותר לרכוש רכב משומש, כזה שעבר אינספור בדיקות וטיפול מקיף על ידי מוסך מורשה של טויוטה ואשר יגיע במצב מצוין ועם אחריות של טויוטה עצמה. בהחלט שווה בדיקה...

*** המאמר בשיתוף מתם מוטורס סוכנות מורשית טויוטה חיפה. היכנסו לדגמי טויוטה 2020
 

כתבות נוספות

 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה