מגזין הומלס / זירת המומחים

מערכת סולארית לעסק קטן

מערכת סולארית לעסק קטן

בעלי עסקים קטנים בכל רחבי העולם מחפשים כל הזמן אחר דרכים נוספות לייצר הכנסה. אבל מלבד הכנסה אקטיבית שאותה משיגים באמצעות הרחבת הפעילות העסקית, יש גם הכנסה פאסיבית. ספציפית עם הכנסה פאסיבית, אחד הפתרונות שעל הפרק הוא התקנה של מערכת סולארית.

08/02/2021

התקנה חד פעמית של מערכת סולארית מאפשרת לבעלי עסקים קטנים להפיק אנרגיה. את האנרגיה המופקת מוכרים לחברת חשמל, כדי לכסות הוצאות חשמל. אבל אחר תקופה מסוימת, המערכת כבר מייצרת תשואה פאסיבית וגבוהה.

 

היתרונות של מערכת סולארית לעסק קטן

עסק קטן לא צריך להשקיע הרבה על מנת להצטייד במערכת סולארית. ברוב המקרים, ההשקעה במערכת גם תיחשב הוצאה מוכרת לצרכי מס. כאשר לעסק יש את האפשרות לדווח על ההוצאה הזו, הוא ממילא מקזז בגינה את הוצאות המס שלו.

עבור עסקים קטנים, מערכת סולארית היא דרך מעולה לנצל את המשאבים הקיימים. זה למשל מה שקורה כאשר בעלי עסקים קטנים הם גם הבעלים של המבנה שבו הם עובדים. במקרים אחרים, ייתכן וניתן יהיה להגיע להסדר מול בעלי מבנים אחרים – כמו למשל במודל של השכרת משרדים, מחסנים וכן הלאה.

 

הבדלים בין סוגי מערכות סולאריות

הדבר החשוב ביותר עבור העסק הקטן הוא לדייק את מידת ההתאמה של המסלול עבור הצרכים שלו. ספציפית עם מערכת סולארית לעסק, עושים את זה באמצעות השוואה בין מסלולים.

השוואה בין מסלולים מאפשרת לבדוק איזו מערכת מתאימה לאיזה גג. לאחר מכן, אותה השוואה תאפשר להתייחס אל הספק מערכת מקסימאלי.

במידת הצורך, יהיה אפשר להשוות בין מערכות לפי המקום שאליו הן מתאימות: עסקים עם צריכת חשמל יציבה ורצופה – או כל סוגי העסקים והיזמים.

 

סל שירותים עבור העסק הקטן

בעלי עסקים קטנים יכולים כיום לתאם התקנה של מערכת יחד עם סל שירותים רחב. עבור בעלי עסקים קטנים, סל השירותים כולל אפיון, ייעוץ והכוונה. כמו כן, סל שירותים כזה יכול לכלול טיפול מול הרשויות.

במידת הצורך, אפשר לתאם בתוך סל השירותים תכנון הנדסי מתקדם וניהול פרויקט, רכש והקמה.

ככל שיש יותר שירותים בסל שמותאם לבעלי עסקים קטנים, כך ההשקעה משתלמת יותר. במילים אחרות, סל שירותים רחב משחרר את בעלי העסקים להמשיך להתעסק במה שהם מתמחים בו – בעוד המערכת הסולארית מותקנת ומתחילה לעבוד.

 

בחירת מסלול עבור מערכת סולארית לעסק

בעלי עסקים קטנים יכולים להתייעץ עם בעלי מקצוע כדי לבחור מערכות סולאריות. במסגרת ההתייעצות, כדאי לברר מה כולל השירות של מערכת סולארית לעסק.

לאחר מכן, משווים בין המסלולים ובודקים איזו מערכת מתאימה לאיזה עסק. אם רוצים, אפשר גם לתאם התקנה של המערכת יחד עם תקופת אחריות ארוכה ולמנוע מראש את הדאגות.

 

 
 

כתבות נוספות


נהיגה עם רישיון נהיגה פג תוקף
פתאום שמתם לב כי התוקף של רישיון הנהיגה שלכם פג, אך אתם חייבים להגיע לעבודה או לעשות כמה סידורים? מרבית האנשים יתפתו ופשוט יעלו על ההגה, הרי מה הסיכוי שדווקא היום יעצור אתכם שוטר? אז ממש רגע לפני שאתם כבר עוברים על החוק ומניעים את הרכב, מוטב שתקראו את המאמר הבא.ההבדל הקטן בין טיפול לאימון
רבים מאיתנו המעוניינים לחולל שינוי בחייהם, לא תמיד יודעים האם מה שנחוץ להם הוא טיפול או אולי אימון. קצת על ההבדלים הלא כל כך דקים בין שתי השיטות, ומתי ראוי להשתמש בכל אחת מהן.כך תרכשו גם סטרימר מומלץ וגם שעון חכם איכותי
ככל שהשנים עוברים כך מתקדמת האנושות עם מכשירים חדשים המגביהים יותר ויותר את איכות החיים. החידוש האמתי הוא ההסבה של מכשירים מיושנים והיסטוריים לכאורה, למכשירים מתקדמים המחוברים לרשת האינטרנט ומביאים את כל היתרונות להישג ידו או לשעון ידו של כל אחד.מדוע לבצע איתור ותיקון נזילה על ידי חברה מקצועית?
יצא לכם לשמוע לא מעט על איתור ותיקון נזילה, אך מה שבטוח הוא שאסור לכם להתפשר. אסור לכם להתפשר כאשר אתם בוחרים את החברה שתאתר ותתקן את הנזילה. האחריות שיש לחברה שתבצע את המשימה הזאת היא גדולה במיוחד. מה תוכלו להשיג במקרה שבו תפנו לחברה מקצועית שתבצע את המשימה? זוהי אולי שאלה שמעסיקה אתכם לא מעט.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle