מגזין הומלס / רכב

למה 2021 היא שנה מדהימה לקנות בה רכב?

למה 2021 היא שנה מדהימה לקנות בה רכב?

שנת 2021 עדיין בעיצומה, מחצית השנה כבר חלפה ונותרה עוד מחצית, וזו הזדמנות מצוינת לחשוב על רכישת רכב חדש. בייחוד לקראת מבצעי החגים הבאים עלינו לטובה. הקדמה בתחום תעשיית הרכב בשנים האחרונות, הביאה אלינו חידושים טכנולוגיים שונים שיצרו עבורנו מכוניות מפנקות יותר, מרשימות יותר ובטוחות יותר ושנת 2021 זו ההזדמנות ליהנות מהם.

12/08/2021

 

אונליין זו כבר לא מילה גסה

ממש לפני שנה וחצי חשבנו שלקנות רכב ניתן רק על־ידי הגעה לסוכנות הרכב, שיחה עם איש מכירות, נגיעה בכול חלק במכונית וכמובן יציאה לנסיעת מבחן. חשבנו שאת המידע הדרוש לנו לצורכי ההחלטה ניתן לקבל רק באופן פרונטלי. אם שנת הקורונה לימדה אותנו דבר או שניים, זה שאין צורך תמיד לצאת מהבית וניתן לבצע רכישות שונות בנוחות הביתית. ג

ם יבואני הרכב ואולמות המכירות הבינו זאת, ואתרי החברות מציעים ללקוח הפוטנציאלי מידע נרחב ומקיף על כול רכב אשר מוצע למכירה דרכם. מפרט טכני, נתונים על ביצועים, רמת זיהום אויר, רמת גימור, פירוט האבזור הכלול ברכב או מוצע להוספת בתשלום נוסף, עשרות תמונות, הכול ניתן לצפייה באתר עד שממש ניתן להריח את הריח ה"חדש" של הרכב. אפילו תיאום נסיעת מבחן ניתן לבצע אונליין.   

 

מנועים מכל הסוגים

לפני שנים לא רבות היצע המנועים לכלי־רכב היה בנזין או דיזל. בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי מהותי בתחום המנועים אשר מציב בפנינו בחירה גדולה יותר. לצד מנועי הבנזין והדיזל ניתן למצוא היום גם כלי־רכב עם מנוע חשמלי, מנוע היברידי או רכב PHEV (פלאג אין הייבריד נטען)  ואפילו מנועי גז. טווח אפשרויות הבחירה שלנו גדל, וכול אחד יכול למצוא את סוג הרכב המועדף עליו בהתאם לסוג המנוע, רמת זיהום האוויר או הוצאות על דלק. רכב חשמלי או חצי חשמלי הוא רכב חסכוני יותר, שמשאיר אחריו פחות זיהום אוויר ומהווה אלטרנטיבה אמיתית למנועי הדלק למיניהם.

 

מערכות מתקדמות, עיצוב אלגנטי ויוקרה מתפוצצת

מכוניות שנות האלפיים, ובייחוד בשנת 2021, מציעות מערכות טכנולוגיות מתקדמות מהשורה הראשונה, לדוגמה מערכת פנסי FULL LED  בדגמי אופל שהיא בעלת תאורה בהירה ושליטה אוטומטית באורות גבוהים. גם מערכות הבטיחות המותקנות בכלי־הרכב היום, כמו מערכת בלימה אוטומטית בזמן חירום, בקרת סטייה מנתיב מצלמת רוורס ועוד, הן מהמתקדמות ביותר ומאפשרות נהיגה בטוחה ורגועה יותר. מושבים ארגונומיים, מרחב פנימי גדול, אבזור מפנק עיצוב פנימי וחיצוני מושקעים עד הפרט האחרון. כול אלו משדרים יוקרה ואיכות.

 

גי'פים, גי'פונים ודגמי קרוסאובר

בנוסף למגוון סוגי המנוע, לעיצוב היוקרתי ולאפשרות לרכוש רכב בלי לצאת כמעט מהבית, ניתנת לרוכשים גם הבחירה מבין מגוון סוגים של כלי־רכב, שיכולים להתאים לכול מטרה ולכול משפחה. שוק כלי־הרכב היום גדל ומתרחב מאוד, דבר שמאפשר לכול נהג, כיחיד או כמשפחה, לבחור את הרכב שישרת אותו בצורה הטובה ביותר.

לצד מכוניות קטנות עירוניות ומשפחתיות גדולות, ניתן למצוא גם מגוון דגמים של ג'יפים או ג'יפונים המתאימים לנהיגת שטח ואפילו דגמי קרוסאובר שהם שילוב של מכוניות SUV גבוהות ומרווחות עם מכוניות משפחתיות גדולות או דגמי סטיישן. רכב קרוסאובר אינו מתאים לנהיגת שטח אתגרית או דרכים לא סלולות קשות במיוחד אך הוא בהחלט מתאים לטיול משפחתי ארוך עם ציוד רב בתא מטען ושלושה ילדים מאחור.

 

שנת 2021 מתאפיינת בעיקר בהיצע עצום של מכוניות המאפשר לכם ליהנות מהבחירה הכי טובה ומושלמת לצרכים שלכם. מגוון האפשרויות הוא רב, וניתן ללא ספק לבצע את הרכישה, את ההזמנה של נסיעת מבחן ושלל פרטים נוספים בנוחיות רבה, דרך אינטרנט מבלי לצאת כלל מביתכם.

 

 
 

כתבות נוספות

 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה