מגזין הומלס / דרושים

דרושים הייטק: הטרנדים החמים

דרושים הייטק: הטרנדים החמים

ניתן לומר באופן חד משמעי כי תעשיית התעסוקה הינה הנפגעת העיקרית בכל המתקשר לפרוץ מגפת הקורונה, שכן אלפי אזרחים מצאו את עצמם ללא עבודה, בחופשה, ללא עיסוק ואפיקי קידום רבים. שכן ניתן לומר כי ישנן מספר תעשיות שאפילו פרחו בעת תקופת הקורונה שכן בראשן - תעשיית ההייטק.

17/02/2022

 יותר ויותר אזרחים ברחבי מדינת ישראל מבינים כי זהו נתיב הקריירה האידיאלי והמומלץ ביותר עבורם. אם במידה וגם את מעוניינים להתחיל לצעוד בשביל ההייטק, תעשייה מהמבוקשות ביותר בעולם ובארץ בפרט, שכן העבודה בתעשייה זו מהנה ומלווה בשכר הולם בהתאם, במאמר הבא ריכזנו עבורכם מספר מקצועות לוהטים ורלוונטיים ביותר לימים אלו שכדאי לכם לשקול טרם כניסתכם לעולם ההייטק:


• אבטחת מידע וסייבר - הראשון ברשימה הינו מקצוע שניתן לומר באופן חד משמעי כי הוא מוגדר כאחד הנחשקים ביותר כיום בתעשיית ההייטק, זאת בליווי פרסומים מתמשכים של המקצוע בשלל הערוצים השונים ואף בדיבורים לא פוסקים במהדורת החדשות, שכן זאת בעקבות רמת היעילות והאפקטיביות וכן גם הצורך במקצוע שכזה בעידן טכנולוגי ומתקדם בו אנו חיים.

מדובר בתחום אשר כולל מספר רחב של אפשרויות השתלבות תעסוקתית שונות, שכן ביניהם חקירת אירועי סייבר שונים, הטמעה של מוצרי אבטחה שונים בתוך הארגון, מניעת מקרי סייבר וכן הלאה וכן הלאה.


בדיקות תוכנה QA - כפי שכל מאיתנו כבר שם לב, העידן הטכנולוגי מתקדם בצעדי ענק וכן, ככל שיש יותר דרישה לתחומים ומקצועות כמו פיתוח WEB וכן יותר מוצרים ושירותים דיגיטליים התפתחו במהלך השנים האחרונות וניכר כי קיים הצורך בבדיקת אותם שירותים ומוצרים וביצוע בקרה של מידת תקינותם.

כאן למעשה נכנס בודק תוכנה QA לתמונה - שכן זהו תחום עיסוקו בדיוק. בודק התוכנה למעשה מוודא כי מדובר במוצר או לחילופין שירות שבוצע על הצד המקצועי והנכון ביותר. חשוב לציין כי מדובר במקצוע מתפתח ונחשק ביותר כיום בתעשיית ההייטק.


• שיווק דיגיטלי - ניכר כי תחום השיווק הדיגיטלי הוא תחום שמוכר למרביתנו, כך שבמידה ואת שאר המקצועות לא הכרתם, את תחום השיווק הדיגיטלי אתם בטוח מכירים.

אנו נחשפים יום יום למגוון רחב של פרסומות ברחבי הרשת כולה בין אם מדובר בפרסומות אישיות בפייסבוק ובין אם מדובר בפרסומות ממומנות במגוון אתרי אינטרנט שונים, אנו מחפשים אחר מילות מפתח מסוימות במנוע החיפוש ומתקבלים עבור אותם מילות מפתח תוצאה מדויקת, שכן תפקידם של אותם משווקים לדאוג כי המוצר או לחילופין האתר אותו הם מקדמים יופיע בראש הרשימה כאשר נערוך חיפוש של מילות מפתח המתקשרות לאותו מוצר או עמוד באופן ישיר.

כיום ניתן לומר בבירור כי הצורך בשיווק דיגיטלי הוא יותר מחובה, שכן העולם נכנס בענק לתעשיית הדיגיטל והאינטרנט וניכר כי נוכחות דיגיטלית לא פחות חשובה מכל פרמטר כזה או אחר.
 

כתבות נוספות


עבודה בהייטק - בועה או חלום?
מי לא רוצה להיכנס לעבודה עם משכורת גבוהה, רכב צמוד, טלפון חברה, ימי גיבוש, מתנות וליהנות מהתואר של "איש הייטק"? החלום לעבוד בחברה גדולה ולרכוש ניסיון או לפתח איזה סטארט-אפ ולעשות בשלב מסוים אקזיט, עדיין פועם בלב הישראלים.עובדים בגובה באחריות
עובדים בעבודות בגובה? בעלי עסק המספק שירותים כאלה? שמרו היטב על עצמכם, על העובדים.כל מה שצריך לדעת על דיני עבודה
גם אם אתם עומדים לפני לימודי משפטים (וכחלק מכך, אולי מתלבטים לגבי תחום ההתמחות בו תבחרו) וגם אם אתם עובדים או מעסיקים, אשר מבקשים להיות מודעים בצורה טובה יותר לזכויות ולחובות שלכם – היכרות מעמיקה עם תחום דיני העבודה, תסייע לכם ללא כל ספק להשיג את המטרה – כאשר, באמצעות צבירת אותו הידע, תוכלו לוודא שכ...שוקלים ללמוד משפטים? אלו הנושאים בהם עוסקת כל התמחות
פלילי, מסחרי, זכויות אדם, הייטק והון סיכון - מה מעניין אתכם?


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה